Hakkımızda

Uzun yıllar sonrasında tekstil sektörünün farklı alanlarda elde ettiğimiz tecrübelerimizi 1989 yılında Güçel Teksil Ltd.Şti.’ni kurarak tescilli SONESTA markamız ile üretimimize geçtik.

Yolumuzun uzun bir o kadarda zor oldugunun farkındalığı ile büyük bir gayretle çalışmalarımıza ekibimiz ile başladık.Bu günden baktığımızda idealimiz en güzeli ve en iyiyi yaşama aktarmaktı.

Biz hayallerimize ulaşmanın ilk standardını o yıllarımızda belirlemiştik, ve kalitemizden hiçbir şekilde ödün vermeyecektik. Kalitemizi ürünlerimize yansıtabilmek amacı ile tüm tedarikçilerimizi büyük bir önem ve özen ile belirleyerek öncelikle hammadde kalitesini ve standart devamlığını sağladık.

Başarıyı getiren unsurlar içerisinde bir başka önceliğimizde personel istihdamında öncelikle İnsana değer veren bir anlayışı büyük bir titizlik ile uyguluyarak yansıtmak olacaktı, üretimimizin her aşamasındaki becerileri en üst seviyede titiz ve detaylara önem veren seçkin kaliteli bir ekip oluşturduk.

Bünyemizde bulunan tasarım ve stilist ekibimizin dünya moda trandlerini sektörde kullanılan son teknik alt yapıları ekipmanları uygulamaları takip etmesi ve profosyonel çalışmalar sonrasında ekibimizce belirlenen trend modellerin kollaksiyonlarımıza başarılı çalışmaların yansımasını sağlamaktadır.

Dünya standartlarındaki trend ve stilimizi yansıttıgımız ürünlerimizi başta Rusya Ukrayna İtalya Almanya İspanya ihrac etmekte ve tedarikciliğini gerçekleştirmekteyiz.

İnsan odaklı çalışma prensiplerimiz kalitesinden taviz vermeyen tavrımız sektörde haklı olarak adımızı kısa zamanda güven duyulan bir üretici profili ortaya koymamıza yardımcı olmuştur. Bu güvenin sorumluluğu ve bilinci içerisinde çalışmalarımıza seçkin ekibimiz ile büyük bir gayret içerisinde devam etmekte atılımlarımız ile uzun yıllar sektörde varolmayı hedeflemekteyiz.

SvL Design